Upozornění na podvodné jednání

Upozornění na podvodné jednání

Vážení zákazníci,

Chtěli bychom Vás tímto upozornit na možné podvodné jednání p. Tomáše Nachlingera z Ústí n. Labem.

Tato osoba může poškozovat dobré jméno firmy Jiří Mynař – strojírenská výroba tím, že se může prezentovat na území ČR jako obchodní zástupce firmy Jiří Mynař-strojírenská výroba, výrobce olepovaček hran MINIPROF ve snaze vybírat zálohy na zboží.

Pan Tomáš Nachlinger NENÍ obchodním zástupcem firmy Jiří Mynař-strojírenská výroba.

Všichni naší obchodní zástupci jsou uvedeni vč. osobních fotografií pouze a výlučně na našich webových stránkách www.miniprof.cz/cs/kontakty

V případě, že se s osobou pana Tomáše Nachlingera, prezentujícího se jako pracovník naší firmy setkáte – prosím, neprodleně nás kontaktujte na uvedeném čísle ( 608 600 330 – p. Jiří Szuscik – obchodní ředitel popř. na sekretariát firmy tel. 596 247 892).

Děkujeme Vám všem za spolupráci.

Tým firmy Jiří Mynař – strojírenská výroba

Olepovačky hran Miniprof ®

Aby se Vaše práce stala kvalitnější, pohodlnější a rychlejší, vyvíjíme a vyrábíme pro Vás již od r. 1993 profesionální automatické a ruční olepovačky hran pod značkou MINIPROF ve vlastním výrobním závodě v České republice.

Použitím vlastních, inovativních technických řešení, perfektním zpracováním a maximální jednoduchostí, přinášíme našim zákazníkům dlouho dobou spokojenost a skvělé výsledky.

16,000 Prodaných strojů
50 Zemí - export do celého světa
30 Let zkušeností na trhu